Electro1

Zabawy z Elektrycznością i uległą

3 posty w tym temacie

Witam

Tak się zastanawiam czy na tym forum są dziewczyny które lubią gdy się na nich praktykuję zabawy z użyciem prądu, albo czy fantazjują o tym?

A także czy dziewczyny które poddawane są tym praktyką przez swoich Panów są zadowolone z odczuć jakie otrzymują, czy to im się podoba i je podnieca, czy raczej wolały by aby te zabawy nie były na nich stosowane?

Też mnie interesuje czy czasami bawicie się w przyjmowanie ról np. Nauczyciel uczennica, albo Przesłuchujący i przesłuchiwana np. w sprawie szpiegostwa?

Też jestem ciekaw czy są Panie które szczególnie lubią drażnić swoich uległych przy pomocy elektryczności?

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam przyjemność doświadczyć zabawy z prądem. W granicach rozsądku, może być to niezwykle podniecające, w szczególności gdy uległa nigdy nie miała z tym styczności. Wtedy nie wie czego sie spodziewać i ta nutka strachu i niepewności dają niesamowite doznania. W moim przypadku dały.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałabym tego spróbować ale niestety nie mam nawet jeszcze pana. Może ktoś chcę to praktykować z wielką chęcią się skusze 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz