Electro1

Zabawy z Elektrycznością i uległą

3 posty w tym temacie

Witam

Tak się zastanawiam czy na tym forum są dziewczyny które lubią gdy się na nich praktykuję zabawy z użyciem prądu, albo czy fantazjują o tym?

A także czy dziewczyny które poddawane są tym praktyką przez swoich Panów są zadowolone z odczuć jakie otrzymują, czy to im się podoba i je podnieca, czy raczej wolały by aby te zabawy nie były na nich stosowane?

Też mnie interesuje czy czasami bawicie się w przyjmowanie ról np. Nauczyciel uczennica, albo Przesłuchujący i przesłuchiwana np. w sprawie szpiegostwa?

Też jestem ciekaw czy są Panie które szczególnie lubią drażnić swoich uległych przy pomocy elektryczności?

Pozdrawiam 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam przyjemność doświadczyć zabawy z prądem. W granicach rozsądku, może być to niezwykle podniecające, w szczególności gdy uległa nigdy nie miała z tym styczności. Wtedy nie wie czego sie spodziewać i ta nutka strachu i niepewności dają niesamowite doznania. W moim przypadku dały.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałabym tego spróbować ale niestety nie mam nawet jeszcze pana. Może ktoś chcę to praktykować z wielką chęcią się skusze 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Aalfbet
      Nowy w tym świecie
      Przez Aalfbet
      Cześć,
      Szukam uległej, doświadczonej, która pomoże mi wdrożyć się w tematykę, ewentualnie równie początkującej co ja - nauczymy się wspólnie.
      Interesują mnie pojedyncze spotkania w Warszawie
    • cinnamon_ferret
      Uległa z charakterem szuka mastera
      Przez cinnamon_ferret
      Szukam mastera, najlepiej z okolic Warszawy. Jestem kobietą z ujmującym charakterem  Mam swoje zdanie na różne tematy, ale przy odpowiedniej motywacji daję z siebie wszystko. Mam doświadczenie w byciu uległą, uwielbiam spełniać zachcianki mastera. Więcej w wiadomościach prywatnych. 
    • brzoza09
      Poszukuje
      Przez brzoza09
      Cześć, młody, przystojny, skryty i uroczy poszukuje kobiety chcącej  być uległą. Za pozwoleniem zrobię wszystko i jeszcze więcej dam w zamian
    • Northman
      Co Wami kieruje?
      Przez Northman
      Witam Was wszystkich serdecznie, zarówno uległe jak i dominujące osoby. 
      Jestem tutaj głównie, aby pogłębić swoją wiedzę i wymienić się spostrzeżeniami. Raczej z powodu życia prywatnego i związku średnio interesuje mnie spotkanie, aczkolwiek niczego nie wykluczam. Przede wszystkim chcę poznać uległe kobiety (wiek nie gra dla mnie dużej roli) od strony psychiki, ich motywów i  celów. Chcę nauczyć się lepiej tego co jest dla was ważne, aby czerpać większą przyjemność z Dominacji i dawać więcej rozkoszy zdominowanym. Jeśli któraś z chęcią podzieli się swoimi oczekiwaniami, doświadczeniami i motywami jakimi kieruje się lub raczej daje się kierować Dominującemu to zapraszam do kontaktu. Zapewniam rozmowę na poziomie. Nie jestem napalonym nieudacznikiem życiowym, który BDSM traktuje jako tylko sposób na wyciszenie pogardy dla samego siebie, czy wyżycie się fizyczne i mentalne na Uległej. 
      Pozdrawiam
    • Gość
      JESTEM NOWA
      Przez Gość
      Witam, jestem nowa w temacie BDSM. mam Pana, który tresuje mnie oczywiście pod siebie, ale chciałabym go czasem czymś zaskoczyć. Dlatego potrzebuje waszych rad i wskazówek, z góry dziękuję
    • Backlash
      Niewolnik/ca
      Przez Backlash
      Niewolnik / niewolnica przekazują całkowitą kontrolę nad swoim życiem oraz wiążącą się z tym odpowiedzialność Panu / Pani. Taki związek idzie o krok dalej niż Dominujący - uległa / Domina - uległy ponieważ w większości przypadków kontrola jest sprawowana we wszystkich aspektach życia 24/7 (za wyjątkiem negocjowanych sytuacji, gdy np. trzeba iść do pracy). Niewolnik / niewolnica skupiają się głównie na służeniu swojemu Panu / Pani, a nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja Pana / Pani.
      Niewolnik / niewolnica najczęściej łączą się w pary z Panem / Panią.
    • Backlash
      Masochista/tka
      Przez Backlash
      Masochiści odczuwają podniecenie seksualne w sytuacjach, kiedy zadawany jest im fizyczny i/lub psychiczny ból oraz gdy są poniżani. Masochistą można być niezależnie od tolerancji na ból: chodzi wyłącznie o spełnienie wynikające z osiągnięcia określonych poziomów bólu. 
      Masochiści najczęściej łączą się w pary z sadystami.
    • Backlash
      Uległy/a
      Przez Backlash
      Ulegli lubią podążać. Niektórzy lubią oddać całkowitą kontrolę dominującemu partnerowi, inni wolą gdy kontrola jest im odbierana siłą. Niektórzy są ulegli tylko w łóżku, inni również w innych aspektach ich życia (zazwyczaj z pewnymi ograniczeniami). W przeciwieństwie do roli bottom (przyjmowanie bólu, bycie wiązanym, bycie zdegradowanym), w byciu uległą / uległym chodzi bardziej o to, kto decyduje co się wydarzy, biorąc za to pełną odpowiedzialność, niż o szczegółowy przebieg sesji.
      Uległe / ulegli zazwyczaj łączą się w pary z Dominującymi / Dominami.
    • Maladuza
      Masterów i Dominy w szczególności pozdrawiam
      Przez Maladuza
      Przechodząc od razy do konkretów, szukam mastera i/lub dominy do stałej relacji. Jestem młodą lecz doświadczoną suczką. Lubię odkrywać siebie na coraz nowszych płaszczyznach. Jestem raczej grzeczna, ale czasem wymagam kary.
    • K
      Dobry wieczór :)
      Przez K
      Dobry wieczór,
      Jestem  21 letnią uległą z pewnym doświadczeniem. Wracam do klimatu małymi kroczkami, po niemalże półtorarocznej przerwie, zmęczona wmawianiem sobie, że "znormalniałam".
      Szukam dominującego, cierpliwego mężczyzny, który chciałby stworzyć związek z elementami BDSM. Nie szukam przygodnego seksu. Jestem chętna do rozmowy z każdym, niezależnie od płci czy preferencji  
      Pozdrawiam