Gość

Moje własne ulubione

6 postów w tym temacie

Nie będę ukrywał, ze jestem fanem seriali SF. Chyba największe i najgłośniejsze serie to Startrek (TOS - 3 sezony, The Next Generation - 10 sezonów, Deep Space Nine - 7 sezonów, Voyager - 7 sezonów, Enterprise - 4 sezony, 12 pełnometraźowych filmów ); Stargate  (SG-1 - 10 sezonów, Atlantis - 5 sezonów, Universe - 2 sezony, animowany Infinity - 2 sezony, 3 pełnometrażowe filmy).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od siebie dodam , The Following, The Big Bang Theory, The Good Wife, Daredevil, The Fall  ......

oj i wiele, wiele innych ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 4/30/2016 o 11:19, Iter_Impius napisał:

Nie będę ukrywał, ze jestem fanem seriali SF. Chyba największe i najgłośniejsze serie to Startrek (TOS - 3 sezony, The Next Generation - 10 sezonów, Deep Space Nine - 7 sezonów, Voyager - 7 sezonów, Enterprise - 4 sezony, 12 pełnometraźowych filmów ); Stargate  (SG-1 - 10 sezonów, Atlantis - 5 sezonów, Universe - 2 sezony, animowany Infinity - 2 sezony, 3 pełnometrażowe filmy).

A gdzie Lexx czy Red Dwarf ? 

Mi sie SF zdecydowanie przejadlo. Ostatni laty  wspomniany przez Bubbles The Killing oraz True detective, The shield, Hannibal i The wire.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mr. Robot, Person of interest, Suits, Night Manager

Tak z listy tych, które mam na 'świeżo'. Za dużo tego oglądam, żeby wszystkie wymieniać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drodzy moi... Spróbujmy dostosować wpisy do szablonu dodawania treści na tym forum ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje już zmieniłem, resztę zachęcam do zrobienia tego samego. Wątek zamykam, a po przepisaniu reszty usunę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.