Gość

Moje własne ulubione

6 postów w tym temacie

Nie będę ukrywał, ze jestem fanem seriali SF. Chyba największe i najgłośniejsze serie to Startrek (TOS - 3 sezony, The Next Generation - 10 sezonów, Deep Space Nine - 7 sezonów, Voyager - 7 sezonów, Enterprise - 4 sezony, 12 pełnometraźowych filmów ); Stargate  (SG-1 - 10 sezonów, Atlantis - 5 sezonów, Universe - 2 sezony, animowany Infinity - 2 sezony, 3 pełnometrażowe filmy).

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od siebie dodam , The Following, The Big Bang Theory, The Good Wife, Daredevil, The Fall  ......

oj i wiele, wiele innych ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 4/30/2016 o 11:19, Iter_Impius napisał:

Nie będę ukrywał, ze jestem fanem seriali SF. Chyba największe i najgłośniejsze serie to Startrek (TOS - 3 sezony, The Next Generation - 10 sezonów, Deep Space Nine - 7 sezonów, Voyager - 7 sezonów, Enterprise - 4 sezony, 12 pełnometraźowych filmów ); Stargate  (SG-1 - 10 sezonów, Atlantis - 5 sezonów, Universe - 2 sezony, animowany Infinity - 2 sezony, 3 pełnometrażowe filmy).

A gdzie Lexx czy Red Dwarf ? 

Mi sie SF zdecydowanie przejadlo. Ostatni laty  wspomniany przez Bubbles The Killing oraz True detective, The shield, Hannibal i The wire.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mr. Robot, Person of interest, Suits, Night Manager

Tak z listy tych, które mam na 'świeżo'. Za dużo tego oglądam, żeby wszystkie wymieniać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drodzy moi... Spróbujmy dostosować wpisy do szablonu dodawania treści na tym forum ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje już zmieniłem, resztę zachęcam do zrobienia tego samego. Wątek zamykam, a po przepisaniu reszty usunę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.