Gość

Westworld

8 postów w tym temacie

Westworld 2016 

"Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany park rozrywki. Tu każdy może spełnić swoje nawet najbardziej mroczne fantazje. Nie ma w nim żadnych zasad ani ograniczeń, a dr Robert Ford (Anthony Hopkins), który zarządza parkiem, to bezkompromisowy wizjoner, który dąży do celu bez względu na cenę. Niespodziewana awaria sprawia jednak, że dotychczas usłużne ludziom roboty wpadają w morderczy szał. " 

trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=a0qyUugU1AI

Ogólnie polecam ten serial, trzyma w napięciu, ciekawości i daje do myślenia . 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze wczoraj oglądałem jedne odcinek.

Ciekawe, nawet fajne by było móc ustawić sobie taki scenariusz w miasteczku i oderwać się od codzienności ;)

Ponoć zakończenie pierwszego sezonu jest dość ciekawe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzałem jednym tchem, niesamowity twist na końcu...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekałam na kolejne odcinki bardzo niecierpliwie. Mimo, że w pewnych momentach próbowało się zgadywać co się będzie działo to i tak chyba nie ma takiej możliwości, żeby zakończenie nie zaskoczyło. HBO odwaliło kawał dobrej roboty. W

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie niemówienia są najlepsze dając widzowi możliwość zgadywania i ruszenia trochę twórczego umysłu. Swoją drogą obejrzałem po całym sezonie jeszcze raz pierwszy odcinek i porostu diametralnie inaczej się ogląda gdy wiesz na co zwrócić uwagę a twórcy już w pierwszym odcinku zadbali o to pokazując pewne szczegóły . Także jeszcze raz polecam każdemu ten serial.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierworodny mnie przekonał, dzisiaj skończyłam sezon. Całkiem wciągający, choć wolałabym osadzić akcję w innym klimacie, nie lubię westernów. Ciekawe rozwiązania myślowe, ogólnie bardzo na plus. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie ten serial wywołał efekt "WOW". Ten moment, w którym uświadamiasz sobie, co tak naprawdę oglądałeś przez cały sezon.

Mimo, że akcja nie jest jakaś wartka, to jednak sposób narracji jest genialny (mówię o twiscie w ostatnim odcinku).

I nagle wszystkie pojedyncze, pourywane sceny łączą się w logiczną całość.

No i oczywiście: Ed Harris i Anthony Hopkins :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz