Gość

kulinarne fantazje

9 postów w tym temacie

Zastanawia mnie czy naprawdę nikt nie ma fantazji związanych z jedzeniem? I tak najzupełniej serio - moja odwieczna dyskusja o bitwie na torty jest jak najbardziej prawdziwą fantazją, raz nawet byłam bardzo blisko :)

Wyobraźcie sobie prześcieradło lateksowe albo winylowe a na tym torty z kremami, galaretkami i utaplać się w tym wszystkim :P:P:P Mmmmmmm bosko :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Ofelia napisał:

Wyobraźcie sobie prześcieradło lateksowe albo winylowe a na tym torty z kremami, galaretkami i utaplać się w tym wszystkim :P:P:P Mmmmmmm bosko :)

E... :d NIE :d weź od strony praktyczno - organizacyjnej... potem co z tym zrobić ? do kibla to zapchasz... włosy poklejone...  tort pod pachami... potem to zaschnie.. nie nie moja estetyka :) 
Fantazje kulinarne ... Pewna młoda dama narzekała na ból gardła spowodowany głębszą penetracją :) zaproponowany został jej miód . Jak wiadomo miodek zdrowy na gardziołko. Miodek podany był "narzędziem zbrodni" . wszyscy byli szczęśliwi a gardło szybciej wróóciło do zdrowia :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mnie się podoba,urozmaicił bym to tylko o niewielki zestaw pszczół i wygodny fotel do obserwacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miód w gardle mógłby jeszcze bardziej podrażnić ale jak się udało, to nie ma co narzekać.

A wracając do tortowej estetyki, to właśnie o to chodzi. Jak to co z tym zrobić? Zeżreć oczywiście, no może nie wszystko. Na pewno nie zdążyłoby zaschnąć ;) Skoro można oblizywać spocone ciało, to czemu nie oblizać obsmarowanego tortem ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy trzeba aż Tort - starczy kawałek Truskawkowej Rolady na Cycuszkach Kochanej Kobiety z Płonącym Smakowitym Lukrem - MNIAM MNIAM MNIAM . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Cię '''OFELIO'''' - Czyli Jesteś Super Łasuchem  na Erotyczne  Smakołyki Rozłożone na Twych  Erotycznych Kobiecych Klejnotach - MNIAM ŁASUCHU """OFELIO''' CAŁUSY .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie "kuchenne rewolucje" jak najbardziej.. Na samą myśl kolana mi miękną. Jestem słodka, ale z takimi dodatkami byłabym najsłodsza na świece hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Cię '''WILLI''' - Mogę Cię Obłożyć Słodką Truskawkową Erotyczną ROLADKĄ  - Była Byś Słodką Erotyczną Lady Dominą - Pozdrawiam Cię Słodki Łasuchu ""WILLI""" .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz