janusz

scat i Bdsm

4 posty w tym temacie

Wiadomo że scat piss co nie którzy to lubią się tym bawić a dla innych to raczej nie do przyjęcia jest aby można było wziąć coś takiego do ust. Może dla nie których będzie toobrzydliwe a iinni tym się podniecają

(nie dodajemy zdjęć przedstawiających genitalia) 

Edytowane przez Backlash
Zdjęcie przedstawiające genitalia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liżąc cipki lubię zawędrować dalej bacznie obserwując reakcję kobiety, zazwyczaj nie mają nic przeciwko pieszczotom językiem kakaowego oczka.

Gdyby było inaczej oczywiście bym się wycofał, wspólne zabawy powinny być akceptowane przez obie strony jeśli mają dawać przyjemność.

Lizanie anuska sprawia mi przyjemność, czuję dreszczyk emocji sięgania po swego rodzaju zakazany owoc. Bez przesady mogę powiedzieć że to mój główny fetysz. Mam masę clipów video z kategorii scat i myślę, że chętnie znalazł bym się pod kobietą kiedy się wypróżnia. Zjadać bym nie zjadał, ale mógłbym ją oczyścić językiem. Jestem na to gotowy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mimo iż jesteśmy nowi to przywitamy sie i wypowiemy....zabawy lubimy owszem ale w granicach rozsądku bo od takich zabaw można po prostu zejść ;) - pozdrawiamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobnie jak moi przedmówcy uważam, że tego typu zabawy powinny być w granicach zdrowego rozsądku. Nigdy nie uprawiałem scat-u z kimkolwiek, ale marzy mi się taki scenariusz, w którym razem z partnerką bylibyśmy w pozycji tyłem do siebie, ściśnięci tyłkami i w tej pozycji wypróżnilibyśmy się oboje. To na początek, a później - inne scenariusze ;-)

A może ktoś próbował czegoś podobnego? Niech napisze jak to jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz