Gość

Klimatyczne Trójmiasto

9 postów w tym temacie

Witam.

Skoro może Warszawa, to porządne miasto hanzeatyckie tym bardziej może. Prosze o zgłaszanie chętnych i typowanie miejsc na klimatyczne kinky drinking.

Wstępnie ulica Zielona, któraś z piwnic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybacz, ale na innym portalu także klimatycznym było chętnych na integrowanie się ok 7 osob, tzn tyle było pozytywnych wpisow pod podobnie brzmiącym topikiem :) co się później okazało ... na spotkaniu pierwszym byłem ja + jeden chłopak + na ok 30min wpadła przejazdem jedna para, która później nie wyrazala dalszej checi integracji :) pozostale 3-4 osoby, które udzielily aprobatę, a nawet chec na przybycie na spotkanie w dalszym czasie zamilkly :) 

Gdańsk czy nawet Trojmiasto jest tak beznaadziejna lokalizacja dla klimatu, ze az zal :) Swingersi na Pomorzu są, bdsm - ?? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zauważyłem...ludzie chcą sie integrować głownie parami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś w tym jest, że wieje chłodem ... Ludzie mniej otwarci, bardziej zdystansowani może nawet nieufni ... Ba, co zrobić (?), "taki mamy klimat".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś w tym jest, ale jeśli nikt nie ruszy czterech liter, to dalej tak będzie. To może... Czas rozruszać to nasze Trójmiasto? Po profilach widać, że jest nas dość sporo. Może ktos ma ochotę wyjść na piwo/wino/drinka? Pograć w bilard? Luźno porozmawiać? Tak po prostu. Zintegrować się.

Nawiązując do wypowiedzi poprzedników - ja też przyszłabym w parze. Ale to nie oznacza, że nie możemy spędzić wieczoru w gronie singli. :) No chyba, że wyżej wspomniana para szukała po prostu pary do zabaw. To może im przeszkadzało. My nie szukamy. Ale chętnie poznamy nowe osoby. :) to jak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bywałam stałym gościem na spotkaniach w Trójmieście, bardzo mi szkoda, ze nic się u nas już nie dzieje. Od jakiegoś czasu sama mam ochotę coś wykombinować. Może w koncu uda się rozruszać wybrzeże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze by było. Sam chętnie bym wpadł poznać trochę ludzi i wypić kilka piwek :d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jestem za spotkaniami nawet jesli nie sa one stricte klimatyczne... jesli ktos ma ochote sie spotkac ze mna takze to zapraszam do wyslania wiadomosci prywatnej, a zapewniam, ze odpowiem pozytywnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie. Widzę, że jakoś nie idzie w Trójmiescie. Może jest inny portal albo inne miejsce, gdzie są informację na takie tematy.

Ostatnio był w czerwcu w gdańsku fetysz festiwal, nie mogłem być. Czy była to interesująca impreza, czy publiczność bdsmowska dopisała? czy będzie kontynuacja? Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz