Gość

Klimatyczne Cluby Caly Swiat

8 postów w tym temacie

Watek poswiecony clubom klimatycznym na calym swiecie nie tylko w Polsce....

Wyjezdzasz na wakacje, na saksy, do rodziny czy na stale zagranice czemu nie poznac clubow klimatycznych w innych czesciach Polski,Europy,Swiata....

Masz jakies doswiadczenia,cos godnego polecenia ....podziel sie z nami.

Na poczatek Irlandia to piekny kraj, wyspa.Bardzo duza ilosc gotyckich zameczkow,ruin czy pieknych dzikich krajobrazow jak np.w filmie " Braveheart" czy "Gra o Tron" duzo ujec krecono w tutejszych gorach Wicklow.....

Ale tez wyspa bardzo otwarta na ludzi i wszelaka odmiennosc ?

Polecane przeze mnie miejsce to Nimhneach Club w Dublinie na The Wiley Fox, 36 Eden quay.

Club klimatyczny ze scenami....dozwolone praktycznie wszystko oprocz w kazdej postaci seksu....jednak wszystkie fantazje o krepowaniu,biciu czy roznych fetyszach mozna sprawdzic na miejscu na sobie.

Mozna na zaproszenie dolaczyc do sceny badz poprostu zanuzyc sie w klimat z parterem.

Obowiazuje duza kultura osobista nie dotykamy zabawek innych bez ich pozwolenia,nie dotykamy ciala innych bez ich pozwolenia,nie mozna dolaczyc do sceny bez zaproszenia , slowo "NIE" znaczy poprotu "NIE" kazde zlamanie regulaminu jest zwiazane z usunieciem z clubu i zakazem ponownego wstepu.

To ode mnie teraz moze cos od Was ☺

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Was i Ciebie Miła ""JABDSM''' - Mogę powiedzieć tylko tyle że w Clubach Zachodnich obowiązuje Super Kultura i Wzajemny Szacunek do Drugiej osoby i Jego osobistych rzeczy i jest '''OK''' - nikomu to nie przeszkadza . U Nas to obowiązuje w Greniach Zamkniętych bo w otwartych clubach jest to nie realne wcale . Polecam Cluby w Berlinie Monachium Dortmundzie - ale również Prywatne w Bawarii Dolnej Saksonii czy na terenach byłej '''NRD'''' - warto zobaczyć i przeżyć coś ekstra . Pozdrawiam Was i Życzę Miłych erotycznych wakacji i super wspomnień  po wakacjach ;);)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

-Tbilisi- nie znalazłem
-Bangkok- nocami kipi sexem można bez problemu można znaleźć informacje o ciekawych klubach. Znalazłem jeden bdsmow0 wyglądający, ale nie wchodziłem. Za to polecam pingpong show :)
-Helsinki- nie znalazłem , ale jest na rynku przy metrze fajna rockowa knajpa.
-Vilno- nie znalazłem
-Lwów nie znalazłem
-Singapur - nie znalazłem ale nie ma chyba ...
Mnie najbardziej interesuje lwów bo bywam a nic nie słyszałem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Was z Cudownej Erotycznej AUSTRII - Jestem na Fantastycznym Prywatnym  Kameralnym Spotkaniu Koneserów BDSMU  - Lady Dominy Masterzy Shemale Uległe /Ulegli  - Cudowne Stroje Studia BDSMU Zabawki - Fantastyczna Atmosfera i Super Kultura . Daleko Nam do Tych Klimatów i Kultury Erotycznych Zachowań i Wzajemnego Szacunku do Siebie  . Serdeczne Pozdrowienia Dla Całego Portalu ''BDSMCLUB.COM ''' - DOBRANOC .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czemu tak piszesz dziwnie, za dużo języka niemieckiego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli przeszkadza Ci  język niemiecki - nie trzeba tego czytać i po temacie '''KONIKU'''   B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@konik Szczupak ma swój jedyny i niepowtarzalny styl i czepianie się go o to trochę mija się z celem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lwów - Masoch cafe http://www.fest.lviv.ua/uk/restaurants/masochcafe/

To nie do końca klub klimatyczny, raczej atrakcja turystyczna w klimacie bdsm. Zarówno wystrój, jak i osobliwy sposób podawania drinków traktują klimat z przymrużeniem oka. W zależności od zamówionego drinka, masz w "pakiecie" polewanie woskiem, biczowanie, lód w gaciach... lub inne temu podobne. Taki rodzaj ciekawostki, mi się podobało ;) Zamiast kolejnego bezpłciowego pubu, warto zajrzeć tam.

P.S. Piwo jest bezpieczne, zatem jeśli nie interesuje kogoś "niechciany" prezent, to unikajcie drinków o sugerujących nazwach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz