Iza

Domina

27 postów w tym temacie

3 godziny temu, Coelum napisał:

Ewolucyjnie meska dominacja nie jest w zaden sposob uzasadniona. Nie jest to naturalny porzadek rzeczy. Jesli przyjmiemy,  ze naszymi przodkami byly bonobo (co jest niezwykle prawdopodobne),  to uwidacznia sie u nich pewien typ zachowania samiczek,  powszechnie akceptowany przez reszte. Kobiety bowiem decyduja o tym,  jak racje zywnosciowe wyznaczac,  o czestotliwosci stosunkow takze. 

Co wiecej za obaleniem tej tezy przemawiaja takze czasy matriarchatu...

Jestem tego samego zdania :) Od zawsze mężczyzna uganiał się za kobietami i walczył o jej względy, nie na odwrót. Chociaż są wyjątki... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam wszystkich. Widzę, że po dłuższym czasie zaczyna portal żyć i dobrze.

Jako uległy jestem zdania, że Kobieta ma to coś co działa na niektórych mężczyzn, że chcą by ich dominowała, wielbić ją. Może to nieobiektywne ale większą szanse mają tu atrakcyjne kobiety ( nie jest to zasada) . Mężczyźni zawsze, widać to nawet na historycznych zdjęciach czy filmach do czego zdolni byli mężczyźni starając się o względy kobiet.

Mam takie chwile kiedy pragnę siedzieć przy nogach swojej Pani i jej ulegać. Nawet jeśli to jest w gronie odpowiednich osób, czyli publicznie. Kobieta, moja Pani może sobie wtedy pozwolić na wiele.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz