Iza

Dawanie klapsów a raczej sztuka uderzania

27 postów w tym temacie

Najczęściej zadawane pytanie ? Czy to boli czy dostarcza przyjemność. Odpowiedz ? A jak byś wolała/lał ? 

Temat pozornie bardzo prosty w końcu kto nie potrafi dać klapsa w tyłek. Ale dawanie klapsów tak by osiągnąć zamierzony skutek to już zupełnie co innego.

Orgazm po przez klapsy to nie mit. Wszystko za sprawą mięśni opuszkowo- gąbczastych których włókna powierzchniowe łączą się na grzbiecie łechtaczki a głębokie dochodzą do ciał jamistych łechtaczki. Przekładając na język ludzki dając klapsy pod pośladki pobudzasz te mięśnie wywołujesz ich skurcze a jeśli dopasujesz tępo i natężenie klapsów podarujesz swojej partnerce " klapsowy orgazm" . Wymaga to jednak cierpliwości nieco wprawy i zgłębienia rozłożenia tych mięśni. 

U mężczyzn osiągnięcie tego efektu jest po prostu nie możliwe ponieważ są inaczej zbudowani i mięsień ten kończy się pod jądrami. 

Co nie znaczy że nie będzie to przyjemne. 

Pośladki zasadniczo powinno się podzielić na obszary bezpieczne i nie bezpieczne. Nieudolnie bowiem wymierzanymi klapsami ( zbyt wysoko) można  podrażnić nerw  rwy kulszowej i wywołać jej atak. 

Dlatego polecam założyć że bezpieczne jest dawanie klapsów do połowy wysokości pośladka w sposób płaski nie z góry lub od dołu od strony uda. 

Miłej Zabawy 

Iza 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Informacje szkoleniowe tyleż przydatne co trudno przyswajalne, zwłaszcza w praktyce.

Jako facet mogę dodać że odpowiedni "masaż" pośladków jest wielką przyjemnością, zwłaszcza gdy sił brak na pełne okazanie pożądania. Z czasem może się okazać że seria klapsów o różnej sile, miejscu czy  szybkości może obudzić niesamowite doznania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście wolę pasek lub bambus. Dają wielką przyjemność i pozostawiają ładną pamiątkę na parę dni:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja ulegla najoma z internetu strasznie lubi klapsy. Niestety ja jeszcze dużo mam do nauki w bdsm ale chciałbym wiedzieć jak ja zaskoczyc przy następnej klimatycznej rozmowie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najprościej to daj jej w pysk.... albo może kwiaty... Czemu chcesz ja "zaskakiwać" podczas rozmowy? Masz zamiar jej sesje urządzić? To zrób sesje. Chcesz rozmawiać to rozmawiaj. Może ją zaskoczysz wykazując się elokwentną rozmową. chociaż w sumie powinienem zapytać najpierw czy ona powiedziała ci, ze chce być zaskakiwana. Piszesz, ze lubi klapsy, może zaskoczysz ja dojrzałym podejściem i spytasz czy i jakie książki lubi? Albo jakim jest człowiekiem? Zanim zaczniesz interesować się jej klapsami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A przepraszam grzeczniej nie można. Rozmawiamy klimatycznie dlatego taki post napisałem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wbrew pozorom był bardzo konkretny post z konkretnymi radami. Żeby myśleć o klapsach najpierw musisz znać swoją uległą. Nie sztuką jest przywalić w tyłek ale sztuką jest zrobić to tak że ona nie będzie mogła się napatrzeć na to co zostało na pośladkach i będzie błagać o więcej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To prawda , trzeba umieć uderzyć i to jeszcze tak uderzyć, aby nie tylko "walnąć" w pośladki ( np ) , ale też wbić się w umysł , pozostawiając jednoczesnie na skórze znaki, które będą dla niej  trofeum noszonym z szacunkiem . A zaskoczyć ? Poszukaj czegos na temat : spanking , jak uderzać , itp itd. Dokształc sie w tym kierunku i to dość mocno , to może ja jakoś zaskoczysz , ale w praktyce - w realnym , pierwszym wykonaniu ,bez doświadczenia ,  radze juz uważać :) i co najwazniejsze - nie udawać , że jestes w tej dziedzinie "asem" , bo jezeli ona bedzie znała prawde na temat Twojego doswiadczenia , to raz :   troche zadba o swoje bezpieczenstwo, a dwa : sama zdecyduje, czy pozwoli Ci uczyc sie na jej ciele . Niestety o tym musisz pamietać:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj tak , można narobić krzywdy :( Każdy tyłek reaguje inaczej . jedna pupa nie będzie miała śladu a druga zrobi się fioletowa przy takim samym spanku. Osobiście zaczynam lekko i sprawdzam jak reaguje ciało kobiety. to nie są wyścigi żeby na już wszystko robić. polecam najpierw ręką zrobić rozgrzewkę . pupa się zaczerwieni i zrobi się ciepła. to zabezpiecza w jakimś stopniu przed uszkodzeniami.
potem pas ale nie za mocno w połączeniu z floggerem jakimś nie za ciężkim. i na tym koniec.
Kable najlepiej cienkie , szczypią ale nie uszkodzą głębszych warstw ciała . (ładowarka jest ok) cięższe typu HDMI z duuużym wyczuciem i najlepiej wprowadzać stopniowo .
Rózgi i inne patyki to już zależy czym się uderza . Ogólna zasada im cieńsze tym mocniej "tną" im lżejsze tym zostawiają ślady na powierzchni. Jak coś ciężkiego grubego i sztywnego można narobić krwiaków.
mega ważna informacja. jeśli krwiak ma średnicę chyba powyżej 5cm czy 10 już nie pamiętam powinno się po konsultacji z lekarzem przyjąć leki przeciw zakrzepowe .
Pamiętajcie , jak w każdym sporcie rozgrzewka jest najważniejsza ;]
udanego wier... u :d
PS. Po wszystkim można użyć żelu chłodzącego lub maści . są dostępne w aptekach i niedrogo.  wystarczy powiedzieć, że ktoś tam się poobijał i ma siniaki i potrzebuje maści.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każda Kobieta Lubi w trakcie Zabaw Erotycznych Dostać Klapsa a są Takie Które Wręcz prowokują by dostać Soczystego Klapsa a może i Całą Serię - Każda Zabawa Ma Swoje Granice - Moja Uległa Kochana Partnerka Kiedy Dostaje Klapsa lub Klapsy Obsypuje Mnie Słodkimi Całusami i Słodkimi  Słodyczami i Owocami . Dla Miej Klapsy to Sama Radość i Słodki Balsam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie każda kobieta lubi dostać klapsa, tak dla uzupełnienia. Cukiereczki, ciasteczka, owoce i tam inne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

racja....klaps to jak łyżka zupy....człowiek zaczyna się rozgladać za obiadem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 18.11.2016 o 17:45, Ofelia napisał:

Nie każda kobieta lubi dostać klapsa, tak dla uzupełnienia. Cukiereczki, ciasteczka, owoce i tam inne...

Witam Cię Droga '''OFELIO'''' - Widzę Łasuch Myśli Tylko o Słodyczach - Podaruję Ci Słodkości w Bombonierce na Nowy 2017 Rok - Prześlij Adres na Priv - Dostaniesz to od Mastera Szczupaka27 w Prezencie KLAPSA . Pozdrawiam Cię .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@SZCZUPAK27 No wlasnie nie każda lubi... Każda kobieta jest inna i ma inne preferencje. Najprościej mówiąc jedna lubi dostać kwiatka, a druga kwiatkiem :) (łodygą nie doniczką :d )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

""""MALAMIO203'''''  - Kobiety Trzeba Szanować i Kochać Obdarowywać  Prezentami Kwiatami -- a Nie Klapsy Dawać czy Łodygami Bić - Szanujcie Swą Godność i Autorytet . Pozdrawiam Cię .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest jeszcze słowo klucz: ZNAK

ktos rozwinie temat? Bom ciekawa Waszego zdania;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znak w sensie sladu po laniu tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coz moge powiedziec .. uwielbiam je zostawiac .. swiadomosc ze nadal sa gdy su nie ma obok mnie jest bezcenna 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a aspekt estetyczny? symetria...... mnie sprawia przyjemność gdy ślady mają fajny i widoczny układ....a nie wyglądają jak miska makaronu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy ślad.. tudzież znak.. zostawiony na moim ciele zostaje głęboko we mnie... świadomość, że to właśnie On go zostawił jest niewyobrażalnie cudownym uczuciem... :)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz