Kwiatmaku

Scena BDSM w Polsce

4 posty w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie

W klimacie jestem od niedawna. Zastanawiam się, jak wygląda scena BDSM w Polsce?  Jak bardzo  forum jest aktywne?

Od ok. 2 lat mieszkam za granicą i tutaj członkowie portali klimatycznych są aktywni na forach, można się od nich dużo dowiedzieć, poradzić czy nauczyć. Ludzie są  mili i kulturalni. Na polskich stronach tylko raz otrzymałam grzeczną odpowiedź, poza tym mam wrażenie, że wsród tzw. "dominujących" króluje brak kultury. Nie znalazłam też możliwości wymiany doswiadczeń np.w grupie sub. 

Czy tylko ja mam takie spostrzeżenia?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kwiatmaku wyjdź w PL na ulicę, przejdź się 15 minut. Zrozumiesz że brak kultury jest normą także u osób które nawet nie słyszały o BDSM.

Nie mówię że wszyscy, ale z mojej obserwacji wynika że większość. I te same osoby narzekają na innych, jakby sami żadnych wad nie mieli.

Sam z tego tylko powodu myślę o emigracji. O emigracji do innej kultury, gdzie nie dostaniesz nożem w plecy od obcej osoby, bo ten ktoś miał(a) zły humor albo był(a) naćpany/a.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@PenglaiBywa też nóż w plecach z przyczyn kulinarnych... Zupa za słona...Co kraj to obyczaj.

3 godziny temu, Kwiatmaku napisał:

Zastanawiam się, jak wygląda scena BDSM w Polsce?  Jak bardzo  forum jest aktywne?

Forum otwarte od niedawna, po przerwie. Próbujemy się rozkręcać. Trudne są tego początki ale próbujemy.

3 godziny temu, Kwiatmaku napisał:

Na polskich stronach tylko raz otrzymałam grzeczną odpowiedź, poza tym mam wrażenie, że wsród tzw. "dominujących" króluje brak kultury. Nie znalazłam też możliwości wymiany doswiadczeń np.w grupie sub. 

Czy tylko ja mam takie spostrzeżenia?

Kolega wyżej dosyć mocno wyczerpał temat. Jak w życiu, tak w internecie. Trafisz lepiej bądź gorzej. Ale nie ma co się zniechęcać. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 11.01.2021 o 15:30, Kwiatmaku napisał:

Na polskich stronach tylko raz otrzymałam grzeczną odpowiedź, poza tym mam wrażenie, że wsród tzw. "dominujących" króluje brak kultury. Nie znalazłam też możliwości wymiany doswiadczeń np.w grupie sub. 

Hej @Kwiatmaku

Nie wiem na jakich polskich stronach bywasz i cóż to za pytania zadawałaś, że tylko jedna osoba grzecznie Ci odpowiedziała :) Nie wiem na ilu niegrzecznych wypada ta jedna grzeczna... Według mnie jeżeli chodzi o portal - każdy jest inny, każdy ma swoje indywidualne podejście do drugiego człowieka i do klimatu, oczekiwania. Jeżeli jak to określiłaś dominujący wykazuje się brakiem kultury, Tobie to nie leży, to oczywistym jest, że wasze oczekiwania i potrzeby się nie pokrywają, więc niech płynie dalej, ale w swoim kierunku... a Ty w swoim :)

Co do wymiany doświadczeń z grupą sub... myślę, że raczej prywatne rozmowy, chociaż fajnie gdyby można było na forum... (jednak mam obawy, co do szczerości i otwartości, gdy wgląd miałaby grupa dom - zwłaszcza ta niekulturalna część ;D). 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Baby_Kitty
      Szukam Tatusia.
      Przez Baby_Kitty
      Jestem niedoświadczoną małą dziewczynką, która potrzebuje Opiekuna. Seksualność u mnie jest dopiero wtedy, gdy coś do kogoś poczuję, a to długa i wymagająca droga, więc stulejkom mówię sio. Szukam kogoś milutkiego, ale i dominującego.  

• SebaH
      Witam, jestem nowy. Poszukuję Pani dla której zostanę wirtualnym niewolnikiem.
      Przez SebaH
      Witam,

Jestem Sebastian, chciałbym znaleźć moją Panią której oddalbym się bezgranicznie. Nie szukam findomu ani innych dziwnych małolat które chcą tylko człowieka naciągnąć na kasę. Chciałbym utworzyć zdrowa relację Pani-sługa która w przyszłości przenieslibysmy do realnego świata. Poznajmy się bliżej, napisz, na pewno oboje z tego skorzystamy. Proszę o weryfikacje.
    • Grygor94
      Witam Was wszystkich !
      Przez Grygor94
      Cześć Wam wszystkim ! Mam 25 lat, w życiu codziennym jestem bardzo dominującą osobą. Szukam tutaj w klubie odmiany. Interesuje mnie zwłaszcza relacja cyber uległości i wykonywania rozkazów na snapchacie. Znacie tu kogoś takiego ? Jest może jakaś Domina chętna ? Zapraszam do siebie i chętnie coś więcej o sobie napisze. Pozdrawiam ! 
    • para69bdsm
      Hej! Jesteśmy tu nowi.
      Przez para69bdsm
      Witamy!
      Jestesmy nowi w klubie, natomiast nie nowi w świecie bdsm. Mieszkamy w Manchesterze, UK i szukamy zwariowanych ludzi pozadajacych wrażeń. Sprawdźcie nasz profil. Czekamy na wiadomości
    • uleglyyyy
      slask, ulegly 31
      Przez uleglyyyy
      Jakas Pani chetna przygarnac na sluzbe?:)
    • czubiilubi
      Szwecja Sztokholm
      Przez czubiilubi
      Witam wszystkich na forum. Zastanawiam się i rozglądam. Czy jest tu może jakaś niewiasta o uległej bądź zmiennej naturze? Pytam o Sztokholm i okolice. 
    • MisioBDSM
      Witam Was serdecznie.
      Przez MisioBDSM
      Witam. Jestem 33 latkiem z Łodzi . Od 16 roku życia często zakładam damskie ciuchy i masturbuje się, około 18 roku życia poznałem klimat B.D.S.M. 
      Lubię perwersyjne zabawy z biciem ,wiazaniem i torturami różnych części ciała na wiele ciekawych sposobów. Większość takich zabawę odbywa się w samotności, czasem udostępniam w necie moje igraszki. 
      Kilka razy byłem u profesjonalnej dominy, ale takie sesje są bardzo kosztowne przez co nie mogę sobie pozwolić spełniać swoich fantazji.
      Dlatego jestem tutaj, żeby znaleźć osoby które chcą nawiązać znajomości i realnie spełniać swoje potrzeby. 
      Jestem zdecydowany na ostrą dominację fizyczną i psychiczną. Ból jest wspaniałym bodźcem , żeby odczuwać większą rozkosz. Ja już to wiem i chętnie przekraczam kolejne granice. 
      Proszę o kontakt. 
      Pozdrawiam serdecznie

• Gość
      Polacy w Holandii
      Przez Gość
      Siemanko jest ktoś tutaj mieszkający na stałe w Holandii ? 
    • slutboy
      Uległy chłopak szuka swojej pani
      Przez slutboy
      Szukam dominującej kobiety, ew. switchki. Może być doświadczona lub nie, ważne, żeby lubiła dominować :). Fajnie jakbyś miała otwartą głowę, pomysły takie jak pegging czy dirty talk, chastity itp. Cie nie przerażały.
      Mam doświadczenie w takiej relacji, chętnie zbudowałbym coś więcej, ale sama zabawa także wchodzi w grę
    • LetMeBeYourNoboy
      Witam wszystkich
      Przez LetMeBeYourNoboy
      Właśnie założyłem tutaj konto. Witam wszystkich członków klubu, a w szczególności dominujące Panie, bo to właśnie ich szukam. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj rozwinąć swoją uległą osobowość i zgłębić temat bdsm, no i może w końcu uda mi się poczuć ten klimat na własnym ciele pod odpowiednim nadzorem