Korri

Femdom Party w Warszawie?

15 postów w tym temacie

Dzień dobry.

Już kilka miast organizują imprezy femdomowe – Kraków, Wrocław, Trójmiasto… w różnych formułach i kształcie, częściej są to imprezy kameralne.

W Warszawie również odbywają się takie spotkania – kameralnie na kilka par, kilkanaście osób, w tajnych lokalizacjach prywatnych, czy nieco większe w klubach swingerskich.

A jednak z tego co kojarzę, nigdy w Warszawie nie było dużej imprezy stricte femdom. Z pokazami, zaproszonymi znanymi Dominami, żeby w programie znalazły się m.in. estetyczne pokazy dominacji, tramplingu, aukcja niewolników czy krótkie sesje warsztatowe, np. spankingu. Oczywistym jest, że byłaby to impreza zamknięta, na którą obowiązywałyby zapisy i nikt przypadkowy nie mógłby wejść.

Ponadto, poważnym ograniczeniem dla wielu uległych panów jest pokazanie się publiczne, nawet na imprezie zamkniętej. Można by pomyśleć o zapewnieniu chętnym uczestnikom fetyszowych kominiarek – być może to zwiększy liczbę tych, którzy nigdy nie ośmielili się przyjść na imprezę klimatyczną do VooDoo.

Czy jest w ogóle zapotrzebowanie na taką imprezę, jak sądzicie? Warto się zaangażować w organizację? Chcielibyście przyjść?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

,,,,zdechłe to forum....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdechli to ci ulegli:)

Tylu pisze "oh pani, wirtual real cokolwiek, a jak pasa propozycja to żaden

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, Korri napisał:

A jednak z tego co kojarzę, nigdy w Warszawie nie było dużej imprezy stricte femdom.

W Berlinie byłam ostatnio w jednym klubie.

Dlaczego tam poszłam? Bo chciałam zwiedzić Berlin od środka z koleżanką. W dzień zwiedzanie parlamentu, a w nocy fetish club.

Nie, żebyśmy coś tam tego. Po prostu chciałam w swoim życiu zaliczyć takie miejsce,a kolega mi doradził, że Berlin to piękne miejsce.  Pozbierałam też trochę materiałów przy okazji do mojej pracy odnośnie do obsceniczności zachowań seksualnych w życiu przeciętnego człowieka.

A więc ubrałyśmy się adekwatnie do klimatu, w Polsce to bym się tak nie ubrała. Chociaż raz poszłam do jednego klubu w wyciętym, wulgarnym body, ale poszłam z moimi ziomkami, więc całkiem spoko.

Jeszcze w swoim życiu chciałabym udać się do klubu dla gejów i lesbijek, mam nadzieję, że kiedyś moi przyjaciele (para gejów z którymi mieszkam) mnie tam zabierze. 

Lubię takie małe sytuacje graniczne w swoim życiu.  :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może byś się pokusiła o jakąś szerszą relacje z takiego klubu? w ramach obserwacji? Czy zbierasz do pracy naukowej i nie opublikujesz wczesniej? 

Klubu dla Gejów i Lesbijek? A to taka atrakcja? No, jakby norma? Czy w Lublinie nie ma, albo jest za czerwonymi firankami?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może byś się pokusiła o jakąś szerszą relacje z takiego klubu? w ramach obserwacji? Czy zbierasz do pracy naukowej i nie opublikujesz wczesniej? 

Klubu dla Gejów i Lesbijek? A to taka atrakcja? No, jakby norma? Czy w Lublinie nie ma, albo jest za czerwonymi firankami?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, chikaka napisał:

Mamy program na Uniwersytecie, antyplagiatowy.

2 godziny temu, chikaka napisał:

A gdzie ja tu pisałam o Lublinie?

Słuchaj, może jeszcze ujawnisz moje personalia?:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tak będziesz sie droczyć to tak :)

Ale nue przejmuj się, i tak czytamyvto tylko ja i Ty...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będziesz sie tylko przekomarzać to tak :)

Ale nie przejmuj się, i tak czytamy to tylko ja i Ty...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...Nie byłbym tego taki pewien :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Was - My Jesteśmy na Szarym Końcu Tego Styku i Klimatów o BDSM - Wyprzedził Nas Zachód o Milion Lat - Takie Moje Stwierdzenie - Tylko Zaufane Tereny są w Stanie Pokazać Styl  FENDOM - Imprezy  Zamknięte - Takie Fakty COELUM  Pozdrawiam Cię i Zapraszam na PRIV    CAŁUSY  CAŁUSY DLA CIEBIE 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Was - My Jesteśmy na Szarym Końcu Tego Styku i Klimatów o BDSM - Wyprzedził Nas Zachód o Milion Lat - Takie Moje Stwierdzenie - Tylko Zaufane Tereny są w Stanie Pokazać Styl  FENDOM - Imprezy  Zamknięte - Takie Fakty COELUM  Pozdrawiam Cię i Zapraszam na PRIV    CAŁUSY  CAŁUSY DLA CIEBIE 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry ja uległy. Kiedy Biedzie jakaś imprezka. Jestem zdecydowany.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś szuka Uległego Cwela to pisać sex grupowy 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drodzy, zapraszam na pierwszą edycję wyjątkowego wydarzenia - Warsaw Femdom Party, 9 listopada 2019 w Warszawie. Szczegóły na stronie eventu, na Fetlife oraz na Facebooku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• LetMeBeYourNoboy
      Opowiadania
      Przez LetMeBeYourNoboy
      Witam wszystkich. Już od ponad roku prowadzę bloga na którym zamieszczam opowiadania o tematyce femdom. Choć pewnie każdy znajdzie tam coś dla siebie  Wszystkich serdecznie zapraszam i jako, że chciałbym dążyć do tego by wyglądało to coraz lepiej proszę o opinie  
      Oto adres bloga:
      Echa uległości