Winyr124

Witam wszystkich serdecznie

1 post w tym temacie

Szukam dominy pani z Tarnobrzega Sandomierza lub okolic jest jakaś pani domina królowa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Brunet
      Witam i o drogę pytam
      Przez Brunet
      Miło poznać szanowne państwo.
      Ja tu pewnie tylko przechodnio, bo widzę że standardowo jak wszędzie, 50 panów na 1 panią. Taka sytuacja.
      Ale nic to, może znajdzie się tu czy gdzieś czy nigdzieś, jakaś pani, która lubi siedzieć na jakimś panu? Jeśli doszłyby do tego wiązanie i ciekawe stroje (najlepiej kompatybilne z moimi fetyszami), to już w ogóle radość :-)
      Pozdrawiam czytelników i tych co tylko przewijają.
      M.
    • uchanie1
      Uległy dla Pani, par. WARSZAWA
      Przez uchanie1
      WITAM. SZUKAM OSTREJ PANI lub pary
      Szukam starszej i doświadczonej dominującej Pani lub pary
      Moje wymiary to 170/63/17. Mam ładne ciało i zgrabną pupę. Mieszkam na Woli w Warszawie. Mieszkam sam, i nie byłoby problemu z miejscem do spotkań, Szukam Pani, która mnie wytresuje i wykorzysta do własnych potrzeb intymnych. 
      Na co dzień poza domem jestem normalnym facetem. W domu lubię czuć silną kobiecą rękę. I dominację. Nie jestem masochistą, jednak lubię jak Pani czasami mi przyłoży ręką lub paskiem. Tylko bez trwałych śladów. W sferach intymnych i domowych też lubię czuć nad sobą dominację. Jak mnie Pani poniża, opluwa, muszę sprzątać, prać bieliznę nago. Gdy jestem przez kobietę posuwany od tyłu palcami, ręką, sztucznym penisem, muszę Panią calutką wylizywać, stopy, pod pachami, cipkę, pupę i wszystko. W domu lubię chodzić cały czas nago. Fajnie jak kobieta podczas kąpieli każe mi ją myć. Gdy muszę Pani po skorzystaniu z ubikacji podcierać pupkę i wylizywać cipkę. Jeśli chodzi o spanie i leżenie miło gdy kobieta pozwala mi spać w swoich nogach lub kroczu, lub wtulony w pośladki. Mam też parę ulubionych fetyszy. Lubię chodzić w damskiej bieliźnie, wąchać i wylizywać damską używaną bieliznę, Gdy kobieta robi na mnie pissing lub każe mi go z siebie spijać, lub podaje mi go do picia. Uwielbiam kobiecy zapach i wydzieliny. I je spijać i zlizywać. I jeszcze jest sporo, ale już o tym teraz nie będę pisał. Jestem też otwarty na propozycje i kobiece potrzeby.
      WIĘCEJ O SOBIE NA PRIV I W ROZMOWIE TELEFONICZNEJ 

• Gość
      Szukam dominy
      Przez Gość
      Witam, szukam dominy która mnie wytresuje ;3
    • uleglyyyy
      slask, ulegly 31
      Przez uleglyyyy
      Jakas Pani chetna przygarnac na sluzbe?:)
    • Gość
      Witam !
      Przez Gość
      Witam !   
      Jestem pierwszy raz na tym portalu, doświadczenie w klimatach bdsm posiadam zarówno jako dominujący jak i uległy.
      Obecnie szukam Pani która swoim dominującym charakterem zrobi ze mną wszystko co tylko będzie chciała...
      Pozdrawiam.
    • Backlash
      Dominujący/a
      Przez Backlash
      Dominujący / Domina lubi być u władzy. Niektórzy preferują, gdy ich partner wykonuje polecenia bez sprzeciwu. Inni lubią, gdy uległa / uległy stawiają opór, który i tak na końcu zostanie przełamany. Niektórzy dominują wyłącznie w sypialni, inni również w innych aspektach swojego życia, zwykle z pewnymi ograniczeniami. W przeciwieństwie do roli Topów (zadawanie bólu, wiązanie, degradacja), w byciu Dominującym / Dominą chodzi bardziej o to, kto decyduje co się wydarzy, biorąc za to pełną odpowiedzialność, niż o szczegółowy przebieg sesji.
      Dominujący / Domina najczęściej łączą się w pary z uległą / uległym. 
    • Maladuza
      Masterów i Dominy w szczególności pozdrawiam
      Przez Maladuza
      Przechodząc od razy do konkretów, szukam mastera i/lub dominy do stałej relacji. Jestem młodą lecz doświadczoną suczką. Lubię odkrywać siebie na coraz nowszych płaszczyznach. Jestem raczej grzeczna, ale czasem wymagam kary.