NERON

Katowice

10 postów w tym temacie

Po prostu strach, zaczynam uważać ze to nie miasto tylko zakon.

Jeśli się mylę Kobiety dajcie znać ze tak nie jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja uważam że Katowice to jest miasto - tylko trzeba trochę poszukać - by spotkać to co się szuka - bo samo się nie zjawi do Ciebie ""NERONIE''' -  ""Kto szuka ten znajdzie '''' Powodzenia i otwartych szeroko oczów życzę do poszukiwań . Pozdrawiam B)B):up:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w porównaniu z innymi miastami to masakra...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja uważam że Katowice to jest miasto - tylko trzeba trochę poszukać - by spotkać to co się szuka - bo samo się nie zjawi do Ciebie ""NERONIE''' -  ""Kto szuka ten znajdzie '''' Powodzenia i otwartych szeroko oczów życzę do poszukiwań . Pozdrawiam B)B):up:

NERON  - nie porównuj Katowic do Innych miast w Polsce - Jest przysłowie które mówi '''''Swego nie znacie - Cudze Chwalicie ''' - tak Ty postrzegasz Katowice a Wystarczy kupić Miesięcznik Erotyczny (Nie promujemy prostytucji) . Nie czekaj zacznij szukać - wystarczy dać ogłoszenie na Portalu Erotycznym i czekać na telefony . Nic Samo nie zjawi się . Pozdrawiam Cię .

Edytowane przez Backlash
Promocja serwisów dla prostytutek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hahaha Katowice to wielkie miasto i tak skupione, że czasem ciężko spotkać znajomych. Nie można już mówić o ludziach, które łączą preferencje po prostu. W takim wypatku najlepiej tak jak napisał SZCZUPAK szukaj w internecie na stronach dla samotnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie chodzi mi o to że przychodzi się i na wyciągniecie reki, w wielu miastach jest tak ze wchodzisz do odpowiedniego lokalu , bo wiesz ze tam znajdziesz osoby podobne do siebie, a tu klapa .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No bo jest za dużo lokali w których zwykli, szarzy ludzie chcą sie po prostu polansować dla zabawy. ;) Ale powodzienia, w końcu znajdziesz odpowiednie miejsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co prawda jestem z okolic Kato i często tam bywam, ale nie znam ich za dobrze od strony "nocnego życia". Vivienne, miałaś na myśli jakieś konkretne lokale?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dupa, jeden wielki zakon, naoglądajacy się 50 dup geja...  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 3.05.2016 o 22:17, NERON napisał:

Po prostu strach, zaczynam uważać ze to nie miasto tylko zakon.

Jeśli się mylę Kobiety dajcie znać ze tak nie jest

Każde miasto,  ma swoje plusy i minusy 

Tak jest na całym świecie. 

Ja jestem z Górnego Śląska i widziałem kilka różnych miast, to Katowice niczym się nie wyróżniają na tle innych miast 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz